Czy się opłaca? Czy Warto? #Barmani na Wesele

Dlaczego się opłaca?  Barmani godni polecenia! 
(ANGEL EFFECT BAR / BOSCY BARMANI – KONTAKT!

Punkt. 1 Mechanizm Wzajemności. 

„Wow, cudownie bawiliśmy się na Waszym przyjęciu! Koktajle barman na wesele- mistrzostwo świata! Dziękujemy za tak cudowne przyjęcie. Jesteście Boscy!” 

Goście widzą, że wydaliście na przyjęcie majątek. 1 Ekskluzywny lokal, 1 bogate menu przyjęcia, 835 koktajle weselne od profesjonalnego barman na wesele 6 osobowy zespół muzyczny, 3 busy rozwożące gości do swoich domów.

Może już nie dołożą do koperty kolejnych 500 złotych, ale przy następnej okazji uwzględnią wspaniałą weselną zabawę. Na chrzcinach Waszego maleństwa posypią się zaskakujące prezenty. Na Waszej rocznicy ślubu goście sprezentują Wam znacznie więcej. Nie wierzycie? Warto sprawdzić mechanizm wzajemności.

Zrzut ekranu 2016-03-22 o 14.36.10

Punkt 2. Super Wizerunek 

„Bosko razem wyglądacie, Ty jesteś najpiękniejszą Panną Młodą jaką widziałam w życiu! Cudowna sala weselna, Boski barman na wesele. W swoim życiu nie widziałam bajeczniejszego wesela!”

Znawcy kreowania wizerunku wiedzą jak dużo można zyskać na wartości w oczach innych po wystawnym przyjęciu weselnym. Dlatego gwiazdy inwestują na potęgę – suknia z 320 diamentami, 2 Boskich barmanów na wesele, 400 gości, 5 limuzyn, 30 gołębi ślubnych, 4 kamerzystów, 12 dań, 3 dni przyjęcia. To wszystko sprawia, że do końca życia zyskasz opinie człowieka bogatego, który złapał życie za rogi. Jeśli nie zgadzasz się, zawsze możesz sprawdzić jak stracisz na wizerunku przy-oszczędzając na przyjęciu. Goście będą głodni, nie będzie im się nawet pić czystej nudnej wódki.

Zrzut ekranu 2016-06-28 o 08.52.37

Barmani godni polecenia! 
(ANGEL EFFECT BAR / BOSCY BARMANI – KONTAKT!

Punkt 3. 30% Zysku na wódce weselnej 

„Pierwsze wesele gdzie nie ruszyłem wódki weselnej a jestem bosko pijany. Barmani na wesele wymiatają, muszę poprosić ich o receptury, koktajle wymiatają w kosmos” 

Nasze badania pokazują, iż przy obecności barman na wesele do 30 % Państwo Młodzi oszczędzają na wódce weselnej. Przy przyjęciach weselnych na 200 osób – 30 % zmniejszone spożycie wódki czystej to oszczędność około 1500 złotych. Przy wyborze drogiej wódki premium, dzięki barman na wesele możesz schować z powrotem do portfela do 2500 złotych.

Zrzut ekranu 2015-10-17 o 19.50.39

 

Sprawdź ile kosztowałby barman na twoje wesele. Zadzwoń lub napisz do nas. Tutaj.
(ANGEL EFFECT BAR / BOSCY BARMANI – KONTAKT! 

Dlaczego Warto? 

Dlaczego Warto? 

Punkt 1. Nic dwa razy się nie zdarza! 

„Najpiękniejszy dzień, który się już nigdy nie powtórzy. Wasz był boski!”

Czy planujecie drugi ślub za kilka lat? NIE! Zadbajcie o magiczne wspomnienia. Przyjęcie weselne ma się tylko raz w swoim życiu. Dlatego warto spełnić wizje Waszego wymarzonego przyjęcia. Uśmiechnięta florystka aby sala pachniała różami, boscy boski barman na wesele fotobudka, genialny zespół muzyczny, pyszne ciasta. Państwo Młodzi decydują jak będzie wyglądać ich dzień ślubu.

Zrzut ekranu 2016-06-28 o 08.51.51

Punkt 2. Celebracja Miłości 

„Wy to potraficie podkreślić znaczenie przyjęcia! To była prawdziwa uczta, celebracja życia!”

Można się nudzić przy nudnej wódce weselnej i słabej kapeli weselnej. Ale to nie na Twoim przyjęciu weselnym. U Ciebie będzie uczta życia!  Cudowny Pan Młody, Najpiękniejsza Pani Młoda, Boscy barman na wesele, Uśmiechnięci goście. Bawcie się na tym dniu. To Wasze święto! Nie rodziców, nie rodziny. To Wy świętujecie swoją miłość. Pokażcie jak potraficie szaleć z miłości.

Zrzut ekranu 2016-06-28 o 08.56.25

Punkt 3. Własna Satysfakcja 

„Zrobiliśmy zajebiste wesele mój mężu. Dziękuje Ci! Było cudownie!!! A nie mówiłam, że barman na wesele to genialny pomysł?” 

Będą Was boleć usta od całowania z gośćmi. Będziecie zmęczeni jak po pielgrzymce. Ale poczujecie absolutną satysfakcje po przyjęciu weselnym. Było warto!

Zrzut ekranu 2015-04-27 o 13.30.01

Punkt 4. Prestiż! 

„James Bond pił koktajle! Marilyn Monroe piła koktajle! Ty pijesz koktajle!” 

Koktajle to prestiż. Możesz upijać się jak menel tanim jabcokiem lub jak gwiazdy Hollywood koktajlami! Boski barman na wesele przy ekskluzywnym barze weselnym potrafi podnieść prestiż przyjęcia o 100 pkt.

Sprawdź ile kosztowałby barman na twoje wesele. Zadzwoń lub napisz do nas. Tutaj.
Barman na wesele(ANGEL EFFECT BAR / BOSCY BARMANI – KONTAKT! 

Barman na wesele wpisujesz te hasło w google i wyświetla się tysiąc firm. Kogo wybrać? Którzy barmani na wesele wzbudzają Twoje 100% zaufanie? Barmani na wesele z Warszawy? Barmani na wesele z Zakopanego. A może Barmani na wesele z Krakowa, miejsca gdzie liczba profesjonalnych barmanów bije inne miasta na głowę.

Zrzut ekranu 2016-03-22 o 14.36.10

Nie ważne kogo wybierzesz. Ważne abyś wybrał tych, których pragniesz wybrać. Każda ekipa barmanów na wesele jest inna. Bary weselne białe, bary weselne złote. Barmani z 20 letnim doświadczeniem i siwym wąsem. Lub młodzi energiczni barmani na wesele z uwodzicielskim spojrzeniem.

Barman na wesele ile to kosztuje? 5000 tysięcy? to dużo. 2800 zł to okazyjna cena. My pracujemy za konkurencyjne stawki, bo pieniądze to nie wszystko.

 

Daniel Czepczyk, Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>