Boscy barmani na wesele – dlaczego warto?

Boscy Barmani dlaczego warto?

Kilkakrotnie przyglądaliśmy się jako boscy barmani na wesele dyskusjom na różnych imprezach czy forach internetowych dlaczego i czy warto zaprosić barmana na swoje wesele. Pojawiały się różne odpowiedzi, że to super atrakcja weselna, że przyjęcie jest bardziej eleganckie. Inni pisali z kolei, że to gwarancja dobrego alkoholu, albo, że w ogóle już przestali pić na imprezach standardowe alkohole i smakują im tylko drinki. Chcielibyśmy do tej dyskusji dorzucić swoje trzy grosze, ale także odnieść się do powyższych.

11751512_1126681900694639_780046507_o-kopia

Zgadzamy się na pewno, że boscy barmani na wesele to wyjątkowa atrakcja weselna z którą niewiele atrakcji może konkurować. Wprowadza zarówno rozrywkę w postaci pokazu barmańskiego, jak i urozmaica wybór napojów na imprezie. Zarówno tych alkoholowych, jak i bezalkoholowych. boski barman na wesele to z pewnością gwarancja, że wesele będzie wyjątkowe, bo to nie jest to ciągle standard na weselach, przez co nasze przyjęcie się będzie wyróżniać spośród rodzinnych imprez.

14a

 

Jeśli ktoś chce nasi boscy barmani na eventy mogą zaprezentować pokaż barmański, dzięki czemu wprowadzają jeszcze więcej widowiska w trakcie imprezy. Chcemy za to powiedzieć, że boski barman na wesele to może być okazja także do zaoszczędzenie pewnej sumy pieniędzy, szczególnie, przyjęcie jest duże na więcej niż sto osób. Przyczyna jest prosta, zużywa się wtedy zdecydowanie mniej alkoholu, co generuje mniejsze koszty. Boscy barmani na wesele to także pomocnicy w czasie wesela, którzy mogą doradzić i podzielić się swoim doświadczeniem z setek imprez weselnych. Dodatkowo boski event bar to miejsce dyskusji, goście chętnie i często wypytują nas o różne alkohole i opinie na ich temat. A my się dzielimy zarówno wiedzą stricte merytoryczną, jak i naszymi prywatnymi opiniami o różnych markach. Mamy nadzieję, że nieco pomogliśmy i boscy barmani Kraków już niedługo pojawią się na Waszym przyjęciu.

Daniel Czepczyk, Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>