Event bar

BOSKI Event Bar

Początkowo pracowaliśmy jedynie jako barmani na wesele , ale z czasem, rozszerzaliśmy swoje pola działania. Jednym z takich etapów, który pokonywaliśmy była praca jako event bar podczas imprez firmowych.
Jak każdy zaczynaliśmy od małych firm, których właścicielami, bądź kierownikami były osoby, które wcześniej były gośćmi podczas wesel na których byliśmy, jako barmani na wesele

IMG_0671
a, Angel Effect Bar opinie zawsze zbierał pozytywne to szybko jako godny polecenia barman na wesele zaczęliśmy trafiać na imprezy firmowe.
Gdy rosło nasze doświadczenie i zaczęliśmy być postrzegani nie tylko jako dobry barman na wesele
dobry barman na wesele, ale także event bar
to zaczęliśmy dostawać zaproszenia od coraz większych firm. Możemy się pochwalić, że wizytowaliśmy między innymi u firm: Motorola, Comarch, Max Fliz i wiele innych krakowskich, małopolskich, ale też śląskich firm. Ostatnio próbowaliśmy zrobić pełną listę firm, gdzie pracowaliśmy jako Event Bari zajęło nam to ładne kilka godzin.

Angel Effect Bar 77
Co możemy zaproponować jako event bar dla firmy? Na pewno świetną zabawę na ich imprezach firmowych, dobre drinki, pokaz barmański. Jesteśmy też otwarci na różne propozycje ze strony naszych partnerów, możemy zaopatrzyć nasz bar weselny w logo firmy, stworzyć specjalny drink czy koktajl i nazwać go imieniem firmy bądź nazwiskiem zasłużonej dla niej osoby.
Imprezy firmowe na których jest event bar” znacznie zyskują w oczach pracowników, a ich koszty są stosunkowo niewielkie i nie odbiegają od barman na wesele cena

Targi Slubne
Angel Effect Bar jest gotów podjąć się praktycznie każdego wyzwania, ponieważ ogranicza nas tylko wyobraźnia, więc jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie imprezy fimowej to Angel Effect Bar czeka na zgłoszenie od firm. Barman na wesele!

Daniel Czepczyk, Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>