Dobry barman na wesele Kraków

Dobry Barman na Kraków

Jeśli to czytacie to z pewnością szukacie, dobry barman na wesele , dlatego z wielką chęcią podzielimy się swoją wiedzą na ten temat. Tym bardziej, że mamy naprawdę dobre informacje na ten temat zarówno dla nas czyli Angel Effect Bar jak i dla państwa.
Otóż niekwestionowanym lider na krakowskim rynku barmańskim i tytuł dobry barman na wesele  przyznano w tym roku nam aż 4 krotnie, o czym właśnie informujemy.

11774820_10203455091937943_308708652_n
Nagrody przyznawali eksperci oraz publiczność konkursu, co barmani na wesele szczególnie sobie cenią. Zostaliśmy nagrodzeni za najlepszą obsługę barmańską, za najlepszy nowy drink oraz w kategorii pokazów barmańskich. I wszystko to w jednym roku, na różnych konkursach.
Cieszy nas bardzo, Angel Effect Bar jest doceniany przez ekspertów i publiczność, bo to pobudza nas do dalszego działania, wymyślania nowych trików oraz drinków. Dzięki temu zaufaniu i że uznano że, godny polecenia barman na wesele to tytuł odpowiedni dla nas, dostaliśmy kolejne zapytania o nasze występy w różnych miejscach, dlatego barman na wesele Kraków nie będzie odpoczywać w 2016 roku i bierze się ostro do pracy. Już dziś wiemy, że także barmani na wesele zawitają na Śląsk.

Angel Effect Bars
Jeśli chcecie do nas napisać nie krępujcie się, macie jakiekolwiek pytania do Angel Effect Bar? Na wszystkie pytania odpowiemy: barman na wesele ile to kosztuje, a nawet jakiego barmana na wesele polecacie? Na to drugie pytanie odpowiemy z największą chęcią wskazując na Angel Effect Bar zwycięzcy wielu konkursów oraz nosiciela miana dobry barman na wesele .
Dlatego piszcie do nas, a my odpowiemy na Wasze pytania, występujemy zarówno jako barmani na wesele , ale też jako Event Bar na imprezach firmowych.

Daniel Czepczyk, Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>