Co jest ważne na imprezie firmowej – event bar?

Co jest ważne na imprezie firmowej -Event Bar?

Pisaliśmy już jakie są ogólne zalety i co może wnieść Event Bar na imprezę firmową. Dzisiaj się zastanowimy: Co jest ważniejsze na imprezie firmowej jedzenie czy alkohol? Oraz dlaczego koktajle i drinki są lepszym wyborem niż położenie tam po prostu zwykłego alkoholu.

IMG_0671
Zajmijmy się najpierw pierwszym pytaniem. Sensem imprez firmowych jest głównie integracja jego pracowników oraz większe utożsamienie się z firmą, pokazanie organizacji w jakiej się pracuje z tej lepszej strony. Dlatego nie może zabraknąć ani jadła, ani alkoholu. Z pewnością jednak to alkohol i zapewnione rozrywki są ważniejsze. Szczególną rolę może tu odegrać właśnie Event Bar, który zaserwuje swoim gościom nie tylko drinki w różnych smakach, ale też mnóstwo zabawy w postaci: pokazu barmańskiego czy udzielania wielu ciekawych rad i spostrzeżeń odnośnie alkoholu. Barmani z Angel Effect Bar to gwarantują

Zrzut ekranu 2015-10-17 o 19.50.21
No właśnie drinki czy zwykły alkohol? Wynajęcie event bar z pewnością nie zabrania postawienia butelki czystej wódki na stole czy kilku piw, ale z pewnością jest od nich lepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, dlatego, że jest to urozmaicenie. Przykładowo Angel Effect Bar ma w swojej ofercie kilkanaście różnych drinków z różnych rodzajów wódek i owoców, przygotowywanych na inne sposoby, co gwarantuje wielość smaków. Angel Effect Bar oferuje też specjalne koktajle dla dzieci, dzięki czemu dzieci nie czują, że czegoś im się zakazuje. Gwarantuje to świetną zabawę również dla dzieci.

14a
Często wychodzi to taniej dla organizacji imprezy, gdyż do sporządzenia drinków potrzeba mniej wódki, a przy dużej imprezie firmowej trzeba jej zapewnić całkiem sporą ilość. Drinki i koktajle są też coraz popularniejsze co sprawia, że firma pokazuje się jako nowoczesna i różnorodna. Angel Effect Bar pragnie zauważyć, że jest to dużo smaczniejsze, a coraz więcej osób, przestało pić czystą wódkę, a przerzuciło na drinki, z powodu smaku i elegancki, która temu towarzyszy.
Czekamy, aż się do nas odezwiecie, jeśli jeszcze nie jesteście pewni, to przejrzyjcie Angel Effect Bar opinie, one mówią same za siebie.

Daniel Czepczyk, Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>