Event bar na imprezie firmowej

EVENT BAR NA IMPREZIE FIRMOWEJ 

Dobra współpraca pracowników firmy, często decyduje o jego sukcesie, bądź jego braku. Wielokrotnie przeprowadzane badania naukowe poświadczyły, że bliskie stosunki pracowników oraz darzenie się przez nich zaufaniem przekłada się następnie na ich efektywność w pracy. By jednak to osiągnąć trzeba dać okazję pracownikom na bliższe poznanie. Dobrą zabawę może zagwarantować między innymi Event Bar.

IMG_0671

Co oferuje event bar na imprezie firmowej?
Nikogo chyba nie zdziwi, jak napiszę po prostu dobrą zabawę.Event Bar to gwarancja różnorodnych drinków, gdzie zaspokojone zostanie wszystkie gusta. A przy okazji pewność, że impreza nie wymknie się spod kontroli. Żadna firma przecież, nie może pozwolić sobie na zły PR związany z nadużyciem alkoholu przez pracowników. Dlatego Event Bar i profesjonalny barman, który go obsługuje spowoduje, że ilość alkoholu będzie mniejsza, ale za to podana w elegancki sposób.
Nie można zapomnieć o pokazach barmańskich i różnych atrakcjach, które może zaoferować barman, a które spowodują, że impreza nie ograniczy się tylko do siedzenia przy stolikach i rozmawiania, lecz będzie okazją do zobaczenia czegoś nowego i niespotykanego.

Koktajle Weselne&shoty
Pokaz barmański może też wywrzeć ogromne wrażenie na dzieciach pracowników o ile uczestniczą one w imprezach firmowych. Wielokrotnie to właśnie dzieci, były najbardziej zachwycone akrobacjami wykonywanymi przez barmanów. Angel Effect Bar może się pochwalić, kilkoma różnymi pokazami, które trwają od kilku do kilkunastu minut, co zapewni jeszcze większą różnorodność.
A jeśli już o dzieciach mówimy, chcielibyśmy zaznaczyć, że dla nich mamy też koktajle owocowe bez dodatku alkoholu, dzięki czemu mogą pić kolorowe napoje o różnych smakach. Angel Effect Bar opinie najczęściej słyszy takie, że dzieci po prostu uwielbiają, gdy pojawia się Event Bar, który w dodatku często świeci i jest atrakcyjnie udekorowany, co podwójnie zwraca ich uwagę.

IMG_4441
Dlatego jeśli myślicie o imprezie firmowej, skontaktujcie się z nami, a z pewnością będziecie zadowoleni.

Daniel Czepczyk, Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>