Drink bar weselny Kraków

DRINK BAR weselny kraów 

Popularność drinków w Krakowie oraz całej Małopolsce w ciągu ostatnich kilku lat bardzo wzrosła. Coraz więcej osób rezygnuje z picia czystej wódki, a co idzie za tym my barmani na wesele mamy więcej pracy.

Targi Slubne
Skąd to wiemy? Widzimy, po weselach, imprezach firmowych i wielu innych imprezach okolicznościowych na których bywamy. Barman na Kraków ma naprawdę sporo pracy, coraz częściej musimy też wymyślać nowe drinki, by znów zaskoczyć publiczność. Sprawia nam to wielką frajdę, gdy możemy sobie z kimś porozmawiać o drinkach, o tym z jakimi się spotkał się na innych imprezach czy w innych krajach.
Już nie raz nasi barmani na wesele przechwytywali informację od naszych gości, że pili taki i taki drink. Wtedy Angel effect sprawdza taki drink i zdarza się, że włączamy go do swojej oferty. Nasi goście, to niewyczerpane źródło informacji, dlatego czerpiemy z niego pełną garścią.

IMG_2221
Bardzo cieszymy się poza tym, ze naszą główną bazą jest Kraków, bo to miasto i jego okolice to naprawdę świetne miejsce pracy dla Barman na Kraków  , a wierzcie nam bywaliśmy także w Warszawie i innych dużych miastach polskich. Tylko Barman na śląsk może konkurować z Krakowem.
Nasz bar weselny stał tu już w dziesiątkach miejsc zarówno na weselach, ale też jako event bar podczas imprez firmowych, dzięki zyskaliśmy miano godny polecenia barman na wesele czym nasz dobry barman na wesele się bardzo szczyci.
Naprawdę warto mieć na swoich imprezach drink bar, dzięki temu i impreza będzie bardziej urozmaicona, ciekawsza bo barmani na wesele oferują oprócz drinków jeszcze pokaz barmański.

Angel Effect Bar
Jeśli pytacie barman na wesele ile to kosztuje?  to napiszcie do nas maila, powiedzcie ile macie gości, Angel Effect Bar
wszystko spokojnie Wam wyceni, o nic się nie musicie martwić, Wasz budżet nie ucierpi, a może wręcz odwrotnie nawet zaoszczędzicie. DRINK BAR weselny kraków 
Angel Effect Bar

Daniel Czepczyk, Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>